Mūsų užsiėmimai

Tvarkaraštis

Tvarkaraštis

Užsiėmimų tvarkaraštis

GSS ELITE tvarkaraštis

*Vaikams, kurie lanko aerobinę gimnastiką ir dalyvauja varžybose mėnesinis mokestis 55 eur./mėn.

Užsiėmimai

Lavinamoji gimnastika

Treniruotė skirta mažiesiems sportininkams (4 – 6 m.). Treniruočių metu vaikai lavina lankstumą, koordinaciją, jėgą bei ištvermę, bei yra mokomi gimnastikos ir akrobatikos pagrindų. Kadangi treniruočių metu lavinamos visos fizinės ypatybės šios treniruotės yra puikus pagrindas ne tik gimnastikos sporto šakai, bet ir kitoms. Taip pat šių treniruočių metu daug dėmesio skiriama laikysenai bei kūno kompozicijai. Treniruotės vyksta du kartus per savaitę po 1 val.

Akrobatika

Treniruotė skirta vaikams nuo 7 iki 16 m. Šios treniruotės nėra orientuotos į varžybinę veiklą bei profesionalų sportą. Jos skirtos jaunimui norinčiam išmokti įvairių akrobatikos elementų, tokių kaip kūlversčiai, persivertimai pirmyn/atgal, salto ir t.t. Taip pat dėmesys skiriamas lankstumui, kūno raumenų stiprinimui ir taisyklingos laikysenos formavimui. Treniruotės vyksta tris kartus per savaitę po 1 val.

Aerobinė gimnastika

Į šias treniruotes vaikai priimami nuo 7 iki 11 metų amžiaus. Grupės  skirstomos pagal amžių ir pajėgumą. Taigi lankant šias treniruotes sportininkai gali pasirinkti, ar nori varžytis nacionalinėje lygoje, ar tarptautinėje. Abi lygos orientuotos į varžybinių rezultatų siekimą:

*  Sportininkai varžybose dalyvaujantys pagal nacionalinės lygos taisykles varžosi tik su Lietuvos sportininkais ir į tarptautines varžybas nevyksta. Tačiau tobulėdami ir rodydami aukštus rezultatus gimnastai gali būti perkeliami į tarptautinę lygą.

*  Pagal tarptautines taisykles besivaržantys sportininkai, turi galimybę dalyvauti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje rengiamose varžybose. Šie sportininkai pasižymi itin aukštu meistriškumu bei gali pretenduoti patekti į Lietuvos rinktinę kur atstovauja Lietuvą Pasaulio bei Europos aerobinės gimnastikos čempionatuose.

Aerobinės gimnastikos treniruotės nacionalinės lygos sportininkams vyksta 3 kartus savaitėje po 1,5 val.

Kodėl verta rinktis gimnastiką?

Sveikata

Gerina fizinę būkle (lavinami su sveikata susiję komponentai: širdies – kraujagyslių ir kvėpavimo sistemų pajėgumas, raumenų jėga, raumenų ištvermė, lankstumas)

Savivertė

Didina pasitikėjimą savimi (progresavimas ir tobulėjimas didina savivertę)

Fizinė forma

Lavinamos visos fizinės ypatybės (greitis, vikrumas, pusiausvyra, galingumas, reakcijos laikas, koordinacija)

Imunitetas

Stiprina imunitetą (nuolatinis fizinis aktyvumas daro teigiamą įtaką bendrajai sveikatos būklei)

Laikysena

Gerina laikyseną (treniruočių metu stiprinami raumenys reikalingi taisyklingai laikysenai)

Nuotaika

Gerina nuotaiką (fizinis aktyvumas mažina nerimą, stresą ir padeda atsipalaiduoti)

Užpildykite registracijos formą ir pradėkite sportuoti jau dabar!

Kontaktai

Susisiekite su mumis
Savanorių pr. 419, Kaunas
+370 (639) 78 800
+370 (609) 02 464
+370 (636) 68 994
info@gsselite.lt