Kas mes esame

Gimnastikos ir sveikatingumo studija ELITE

Apie mus

Apie mus

Mūsų veikla

Gimnastikos ir sveikatingumo studija ELITE buvo įkurta siekiant skatinti jaunimo fizinį aktyvumą ir populiarinti gimnastikos sporto šaką. Šios studijos įkūrėjos yra buvusios gimnastės, besidominčios įvairiomis gimnastikos atšakomis. Todėl šioje studijoje vykdomos trijų rūšių treniruotės. Mažieji sportininkai kviečiami į lavinamąją gimnastiką, o vyresnieji gali rinktis tarp akrobatikos ir aerobinės gimnastikos. Pasirinkus aerobinę gimnastiką bus suteikta galimybė siekti profesionalaus sportininko karjeros (platesnį treniruočių aprašymą rasite čia).

Labai džiaugiamės, kad mūsų klube sportuoja net 5 gimnastės, kurios kartu su Lietuvos rinktine vyksta į Pasaulio ir Europos čempionatus. Tačiau norime pabrėžti, kad gimnastika nėra tik profesionalus sportas ir ja gali užsiimti kiekvienas, nepriklausomai nuo amžiaus ar fizinio pajėgumo lygmens! Ši sporto šaka turi didžiulį pranašumą, nes joje lavinamos visos fizinės ypatybės – greitis, vikrumas, pusiausvyra, galingumas, reakcijos laikas, koordinacija. Lauksime jūsų prisijungiant prie mūsų komandos!

Treneriai

Kristina Ramonė

Daugkartinė Lietuvos aerobinės gimnastikos čempionė, Europos čempionatų dalyvė. 2016 metais įgijusi Sporto ir pedagogikos bakalauro laipsnį, 2018 – visuomenės sveikatos magistro laipsnį.

Giedrė Klivečkienė

Daugkartinė Lietuvos aerobinės gimnastikos čempionė, Europos ir Pasaulio čempionatų dalyvė. 2020 metais įgijo sveikatingumo specialisto kvalifikaciją ir yra įtraukta į Europos sveikatingumo profesionalų registrą (EREPS).

Paulina Kriūnaitė

Lietuvos aerobinės gimnastikos čempionė, tarptautinių varžybų dalyvė. IV kurso kineziterapijos studentė Lietuvos sporto universitete. 2020 metais įgijo sveikatingumo specialisto kvalifikaciją ir yra įtraukta į Europos sveikatingumo profesionalų registrą (EREPS).

Sportininkai

Užpildykite registracijos formą ir pradėkite sportuoti jau dabar!

Kontaktai

Susisiekite su mumis
Savanorių pr. 419, Kaunas
+370 (639) 78 800
+370 (609) 02 464
+370 (636) 68 994
info@gsselite.lt